- Головна
- Інформатика
- Програми
- Створення програми ProgramRadioButton
- Створення програми "Райдуга"
- Створення програми "Мішень"
- Створення програми "Мішень 2 в 1"
- Створення програми "Діаграма"
- Створення програми "Діаграма + плитка"
- Створення програми "Нова діаграма"
- Створення програми "Нова діаграма 2.0"
- Створення програми "PolarPaint"
- Створення програми "Matrix"
- Створення програми "PolarPaint 2.0"
- Створення програми "Системи обчислення"
- Проекти
- Події
- Сайти
- Правила
- Контакти
субота, 29 квітня 2017 р.
середа, 5 квітня 2017 р.
Вибір професії
Словосполучення "вибір професії" ніби вказує на ухвалене одного разу рішення, подію, що насправді не зовсім точно. Вибір професії - це, перш за все, процес, ланцюжок взаємопов'язаних кроків, що здійснюються з урахуванням різних обставин, які можна поділити на чотири групи:
- Плани: особисті плани людини щодо її кар'єри і майбутнього. А часто, як свідчить практика, доводиться враховувати і плани її близьких, наприклад батьків.
- Схильності: інтереси до певних видів діяльності, побажання.
- Здібності - як уже відомі їй, так і приховані, такі, що не встигли виявитися.
- Актуальна соціальна потреба у тому чи іншому виді професії, а також прогноз динаміки попиту на професіоналів у майбутньому.
Моє захоплення
ДЗЮДО
Дзюдо (яп. 柔道, дзю — «м'який»/«витончений», до: — «шлях») — філософія, спорт і військове/бойове мистецтво, що народилися в Японії і стали популярними у всьому світі. Основою дзюдо послужило дзюдзюцу, основні правила і принципи тренувань і проведення змагань були сформульовані Кано Дзігоро. Датою народження вважається день створення Кано першої школи дзюдо в 1882. У основі дзюдо лежать два основні філософські принципи:
- взаємна допомога і розуміння для досягнення більшого прогресу;
- якнайкраще використання тіла і духу.
Три головні елементи дзюдо стилю кодокан складають: ката, рандорі (рандорі - «довільні захоплення»), сіай (сіай - «змагання»).
Моє здоров’я
Найдорогоцінніше у людини — здоров’я. Тільки здорова, всебічно розвинена, освічена людина здатна бути справжнім творцем власної долі і долі своєї країни. Здоров’я людей належить до глобальних проблем, тобто таких, які мають життєво важливе значення для всього людства. Існує наука про те, як зберегти здоров’я,— валеологія. Поняття «здоров’я» містить усі його види: фізичне, інтелектуальне, особистісне, соціальне, емоційне та духовне.
Зберегти природу - покращити життя
Споконвіку далекоглядні й мудрі люди замислювалися про збереження природних багатств, дбали про чистоту річок та озер, про густоті лісів і родючості грунту. Однак сучасна людина все частіше забуває про те, кому він зобов'язаний своїм існуванням; все частіше природі доводиться відступати перед технічним прогресом і людської жагою наживи. Чи вистачить природних запасів нашим дітям, онукам? Відповідь на це питання можемо дати лише ми самі, роблячи кожен день все, щоб зберегти чистоту оточуючого нас світу.
Безпека-небезпека
Поняття небезпеки і безпеки
Під терміном «небезпека» розуміється ситуація у навколишньо¬му середовищі, у якій за певних умов можливе виникнення неба¬жаних подій, явищ або процесів (небезпечних факторів), вплив яких на людину та навколишнє середовище може призвести до таких наслідків:
—відхилення здоров'я людини від середньостатистичного значення;
—погіршення стану навколишнього середовища.
Підписатися на:
Дописи (Atom)